Квартири подобово Рівне. Квартиры посуточно Ровно
КОНТАКТи ВЛАСНИКА:

 

Тел.:   (067) 418-79-60 (Київстар)

         (095) 938-19-85 (МТС)

        

e-mail: posutochno.rovno@ukr.net

 

                                     Оренда квартир подобово в Рівне

Оренда 1-кімнатної квартири подобово
по вул. Соломії Крушельницької, 73
Оренда 1-кімнатної квартири подобово
по вул. Гагаріна, 67

Квартира подобово по вул.С.Крушельницької, 73       Квартира подобово по вул.Гагаріна, 67 

Оренда 2-кімнатної квартири подобово
по вул. Льонокомбінатівська, 1
Оренда 2-кімнатної квартири подобово
по вул. Курчатова, 1б

Квартира подобово по вул.Льонокомбінатівська, 1      Квартира подобово по вул.Київська, 34 

Оренда 2-кімнатної квартири подобово
по вул. С.Дем'янчука, 1А

Квартира подобово по вул.С.Дем'янчука, 1А                       

Життя динамічне та швидкоплинне: ми працюємо, відпочиваємо, подорожуємо, заразом відвідуємо різні куточки України. Один із найкращих - м.Рівне - компактне, проте затишне та зручне, квітуче і зелене, з багатьма історичними та архітектурними пам`ятками, з розгалуженою мережею магазинів, супермаркетів та торгових центрів. Якщо Ви все ж потрапили до Рівного - квартири подобово Рівне - найкращий варіант комфортного та економного житла.

Ви вже в Рівному або тільки збираєтесь його відвідати, отже Вам потрібно зняти квартиру подобово в Рівне, а ми в цьому залюбки допоможемо. Якщо ж виявиться, що всі наші квартири Рівне подобово зайняті, ми зможемо Вас розмістити у наших партнерів.

Можливо хтось подумає: "А навіщо мені квартира подобово Рівне, якщо в будь-який час доби я зможу зупинитись в готелі"? Відповідаємо: в готелі не завжди є вільні місця; всі вони знаходяться, в основному, в центрі, а Вам, можливо, потрібно інший район міста; до того ж квартири в Рівному подобово мають кухню, ванну кімнату, санвузол, всю необхідну техніку і приладдя, за які Вам не потрібно буде додатково доплачувати; оренда квартир в Рівне подобово значно дешевше готельного номеру відповідного класу, а отже це ще й економія Ваших коштів.

Подобова оренда квартир в Рівному - наша спеціалізація. Ми постійно оновлюємо, ремонтуємо свої квартири. Всі наші Рівне квартири подобово оснащені новою якісною технікою, новими зручними меблями, на всіх проведено цифрове кабельне телебачення та інтернет Wi-Fi. На сайті http://posutochno.rovno.ua розміщена достовірна розширена інформація про наші подобово квартири Рівне, яка постійно оновлюється, фотографії, контакти, що допоможе Вам зняти квартиру подобово Рівне без зайвих турбот та даремно витраченого часу. Натомість зекономлений час присвятіть собі, своїм хобі та розвагам. Зрештою в Рівному є на що подивитись і де відпочити: це і парк Шевченка в центрі, і Холм Слави, і один з найкращих в Україні зоопарків, і багато іншого.

Ми працюємо офіційно і можемо надати повний пакет документів для звітності людям у відрядженні.

Бажаємо гарного проведення часу в нашому місті і до зустрічі!

Квартири подобово Рівне

Квартиры посуточно Ровно

 

 

© 2012-2015 Подобова оренда квартир в Рівному